Drodzy Mieszkańcy!

Nasza Gmina zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu na realizację projektu PZU Trasy Zdrowia!

Trasa Zdrowia na terenie Brzegu została wyznaczona w Parku Wolności jako około 2,5 kilometrowa ścieżka, przy której będą zamontowane różne proste urządzenia i instalacje do ćwiczeń. Docelowo będzie ona wykorzystana do biegania, nordic walkingu i wielu innych form aktywności na świeżym powietrzu. Będzie więc strefą treningów, zajęć sportowych, relaksu i integracji społeczności lokalnej.

Pierwsze spotkanie odbyło się w dniu 30 kwietnia 2015 roku. Uczestnicy warsztatów zapoznali się z ideą PZU Tras Zdrowia oraz jej lokalizacją na terenie Brzegu.

W celu aktywizacji społeczności naszego miasta i wypracowania najlepszej koncepcji zagospodarowania trasy oraz promocji projektu serdecznie zapraszam na spotkanie w ramach konsultacji społecznych, które odbędzie się w dniu 15 maja 2015 roku o godzinie 1700 w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu przy ul. Sportowej 1. szczegóły spotkania

 

mapa trasa pzu

 

 

About the author